Відпочинок в Приморську 2020, бази відпочинку - пансіонати, готелі

База відпочинку "Аркадія GOLD"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Приморськ. Курортна 71-А

База відпочинку "Орбіта"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Приморськ. Курортна 35

Пансіонат "Веселка"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Приморськ. Курортна 49

Санаторій "Приморський"

"Люкс", "Напівлюкс"
Приморськ. Курортна 45

База відпочинку "Мотор"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Приморськ. Курортна 29

Пансіонат "Берізка"

"Люкс", "Напівлюкс"
Приморськ. Курортна 43

База відпочинку "Перлина"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Приморськ. Курортна 41

База відпочинку "Аврора"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Приморськ. Курортна 45-А

Відпочинок в Приморську

Приморськ є невеликим курортним містечком на березі Азовського моря, розташованим на півдні Запорізької області. Море тут дрібне, тому ідеально підходить для відпочинку. Відпочинок в Приморську має деякі відмінні риси, про які і буде розказано нижче.

Кліматичні умови

Приморськ віддалений від промислових центрів і міст, що не могло позитивно не позначитися на екологічній ситуації в місті.

Приазов'ї володіє найбільшими сприятливими кліматичними умовами і природними ресурсами. Курорт розташований в степовій зоні, його оточують Азовське море, лимани і поля. Повітря насичене ароматами степових трав, так як буквально поруч з населеним пунктом знаходиться заповідник. Пейзаж досить одноманітний, але в цьому і полягає принадність цього степового курорту.

Море тут дрібне, тому місце ідеально підходить для відпочинку з маленькими дітьми. Вода швидко прогрівається, а навіть найменше хвилювання піднімає глибинні шари, багаті йодом і іншими мінеральними речовинами. Температура води в липні-серпні може досягати 26-27 ºС, а кількість сонячних днів тут практично таке ж, як і на південному узбережжі Криму.

Більшість пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку знаходяться за межами міста вздовж Обіточної коси. Тут біля моря дуже незвичайний рельєф: всі бази, розташовані в східній частині коси, знаходяться на обриві, а ширина пляжів в цій частині курорту невелика. Ті пансіонати, які побудовані в західній частині коси, мають у своєму розпорядженні широкими пляжами, але йти до них доведеться по містках через лиман, протяжність яких в різних місцях становить 100-400 м. У лимані водиться дуже багато змій, але боятися їх не потрібно, так як вони неотруйні.

Де зупинитися

В Приморську основний вулицею, витягнутої вздовж моря, є вул. Курортна. Саме на ній і побудовано більшість баз, пансіонатів та дитячих оздоровчих таборів. Особливість забудови така, що якщо хочете жити біля самого моря, то доведеться зупинятися тут, а не в приватному секторі, який знаходиться далі від пляжу.

Вартість на проживання тут досить різна і залежить від рівня комфорту:
  • дощатий будиночок дачного типу без зручностей, кондиціонера і посуду можна знайти приблизно за 50-60 грн з людини;
  • номера трохи кращі, обладнані санвузлом і кондиціонером, будуть коштувати вже 300-500 грн за кімнату;
  • красиві просторі котеджі з усіма умовами обійдуться не менше 1000 грн.

Харчування в більшості баз відпочинку можна докупити окремо. Повний раціон з хорошими порціями обійдеться не менше 120-150 грн. Часто можна купувати не триразове харчування, а тільки обіди. На деяких базах є окреме дитяче меню.

З огляду на те, що Приморськ вважається сімейним курортом, то в багатьох пансіонатах передбачена окрема розважальна програма для малюків. Батьки можуть залишити свою дитину з аніматором, а самі присвятити кілька годин собі. Подекуди ця послуга вже входить у вартість путівки, але частіше за неї доводиться доплачувати додатково.

Приватний сектор

В Приморську місцеві жителі із задоволенням здають житло приїжджим. Ціна набагато нижче, ніж в пансіонатах, але до моря найчастіше доведеться пройтися від 500 м до 1 км.

Можна знайти кімнати за 60-80 грн з людини, але варто приготуватися до спартанських умов і річного душу у дворі. Кімнати трохи краще будуть коштувати від 100 грн з людини. Перевагою відпочинку в приватному секторі є наявність обладнаної кухні, де можна готувати собі їжу.

В Приморську є ринок, багато магазинів, тому проблем з купівлею продуктів виникнути не повинно.

Приморськ

Розваги

Розваг в Приморську небагато. Є кафе, кілька ресторанів, пара дискотек. Курорт орієнтований на тихий відпочинок з дітьми. Любителям танцювати ночі безперервно доведеться відправитися в сусідній Бердянськ, де нічних розваг набагато більше.

Любителям природи обов'язково слід відвідати заповідну Обіточна косу, де селяться величезні колонії птахів, в тому числі і рідкісні види.

В південно-західній частині міста розташовані грязьові озера, на яких потрібно побувати кожному, хто піклується про своє здоров'я.

Як дістатися

Ще однією особливістю курорту є те, що дістатися сюди можна тільки на авто чи автобусі. У Приморську немає ні залізничного вокзалу, ні морського причалу, ні аеропорту.

Найпростіше доїхати двома способами:
  • дістатися до обласного центру міста Запоріжжя, який розташований в 200 км від курорту. Звідси з автовокзалу постійно від'їжджають маршрутки і автобуси. В дорозі доведеться провести близько 3 годин;
  • доїхати до Бердянська, який знаходиться на відстані приблизно 20-25 км від Приморська. Тут можна або взяти таксі, або взяти квиток на приміський автобус.

Підсумки

Приморськ відмінний варіант для бюджетного відпочинку на Азовському морі. Саме це, мабуть, і стало головною причиною популярності цього невеликого містечка. Багато відпочиваючих приїжджають сюди щороку, зупиняючись на кілька тижнів.

Тут є все, що потрібно для пляжного відпочинку: тепле море, приємний пісок і чудова погода практично все літо. Не дивно, що кількість бажаючих провести свою відпустку саме тут росте щороку.

Дізнатися більше про Приморськ на Вікіпедії