Степок відпочинок 2020, бази відпочинку - пансіонати, готелі

Еко-готель МАЖОР

"Люкс"
Кирилівка. Степок, вул. Титова, 5

База відпочинку "Кораловий острів"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 231

База відпочинку "Тиха Гавань"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Степок. Південна 2

База відпочинку "Ялта"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Федотова коса 197

База відпочинку "Вогник"

"Люкс", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 167

База відпочинку "Арматі"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Федотова коса 205

Степок відпочинок

Кирилівка - найпопулярніший курортне селище на узбережжі Азовського моря. Умовно його ділять на кілька кіс і центральну частину. Дальня частина на Федотке в Кирилівці - Степок. Тут вітається тихий і спокійний відпочинок. Пляжі на Степке пустельні. Якщо ви бажаєте відпочити з усією родиною тихо і спокійно без великої кількості людей і скупчення транспорту, то Степок в Кирилівці ідеальне місце.

Трішки історії

Дальня коса на Федотке, яку називають Степко, до 2004 рік вважалася окремим маленьким селом. У 1987 році на його території проживало всього кілька десятків людей. На початку двадцять першого століття Степок приєднали до курортного селища і поступово тут і нині добудовують територію.

Особливості інфраструктури

Незважаючи на те що, Степок колись був невеликим рибальським селищем, зараз тут досить розвинена інфраструктура. З кожним роком все більше комфортабельних баз відпочинку добудовується, а колишні покращують свої умови. Звичайно, такої активності людей тут не варто очікувати, але зате на Степке можна більш-менш спокійно насолодитися морським відпочинком. Сюди регулярно їздять маршрутки, на яких можна дістатися на Федотову косу і в центр, а також назад на Степок.

Бази відпочинку на Степке найрізноманітніші по сервісу і зручностей. Тут є і житло класу Люкс, на базі «Кораловий острів», наприклад, також є варіант проживання за бюджетними цінами. Поблизу знаходиться невеликий ринок, на якому можна купити продукти, атрибути з Азовського моря на пам'ять та іграшки дітям. На території є кілька барів, більярд. Найпопулярніші кафе «Бухта радості», про нього багато відпочиваючих відгукувалися позитивно.

При бажанні можна поїхати на Федотову косу в луна-парк, аквапарк або дельфінарій. Поїздка до основної інфраструктури Кирилівці займає не більше 15 хвилин.

Степок в Кирилівці

Як відпочивають на Степке в Кирилівці?

Степок як далека частина Федотової коси має свої переваги для відпочиваючих. В першу чергу це близьке знаходження до заповідника. На деяких базах з вікна видно краєвиди острова, а на дикий пляж можна дійти пішки. Природні особливості Степка також хороші. Тут мешкають різноманітні птахи.

Радує також досить віддалене знаходження від центру і початку Федотку. Завдяки чому на Степке не так шумно і метушливо. Прийнято вважати, що тут найкраще відпочивати сім'ями з дітьми. З плюсів також відзначимо широке піщане узбережжя і чисте неглибоке море з пологим входом.

Крім того, з боку Утлюкського лиману теж можна відпочивати. Найчастіше на його узбережжі приходять під час штормової погоди. В лимані переважно тепла вода, купатися в ньому можна в будь-яку погоду. На березі його пропонують послуги віндсерфінгу і кайтінга.

На пляжах Азовського моря можна орендувати катамаран, водні мотоцикли і покататися на різних водних атракціонах. На територіях баз є дискотеки та жива музика. Деякі бази пропонують також дитячу анімацію, що особливо цінно для сімей з дітьми.

Ціни в Кирилівці на Степке

Різноманітність житла на косі Степок здивує відпочиваючих. Вартість варіюється в залежності від класу зручностей і сервісу. На комфортабельних базах з басейном вартість номера починається з позначки 550 грн і вище. Житло простіше і дешевше можна орендувати від 150 грн. Кімнату можна зняти також у місцевих жителів по дуже прийнятною ціною.

Степок - прекрасне місце для відпочинку всією сім'єю. Тут є всі умови для купання, проживання, розваг та навчання віндсерфінгу. Цінова політика досить лояльна, кожен зможе знайти собі тут притулок по своєму гаманцю.

Дізнатися більше про Степок в Кирилівці на Вікіпедії