Урзуф відпочинок 2020 року, бази відпочинку - пансіонати

Незважаючи на численні обставини, відпочинок на узбережжі Азовського моря щороку стає все більш і більш престижним. Це можна пояснити наявністю тут великого числа курортних населених пунктів. Також природа краю унікальна і привертає жителів багатьох найближчих промислових міст. Давайте розглянемо селище Урзуф, розберемося, що він із себе представляє.

Трохи про історію Урзуфа

За місцевими мірками селище було засновано досить давно. У 1780 році. Заснували його грецькі переселенці. Про це свідчить спеціальний постамент на центральній вулиці населеного пункту. Особливу атмосферу створює той факт, що безліч об'єктів селища виконані в античному стилі. Частенько можна зустріти туристів з України, Росії, Білорусії та навіть з інших країн.

Інфраструктура

Незважаючи на те, що населення селища невелика, його інфраструктура досить розвинена. Зокрема, є автостанція, безліч продуктових магазинів, парк з атракціонами, невеликий ринок. Звичайно ж, все це відкривається тільки в період, коли прибувають туристи. В інший час потреби для цього немає. Даний курорт цікавий також тим, що тут є сучасні бази відпочинку з усіма зручностями. Якщо вам терміново знадобилися гроші, то можете звернутися до відділення "Ощадбанку". Тут також є банкомат. Якщо вам потрібен "Приват", то доведеться відправитися в Ялту. Даний селище розташовується в 12 км. Можна відправитися на автобусі зі станції. Є лікарня в селищі і кілька аптек. Загалом, все для повноцінного відпочинку.

Спортивні заходи

Незважаючи на те, що саме селище маленький, на його території базуються два футбольних клуби. Регулярно вони проводять зустрічі, і будь-який бажаючий може відвідати матч. До речі, вхід на футбольну арену відкритий усім бажаючим поза часом матчу. Можете відправитися сюди, пограти в футбол зі своїми друзями. Чуть-чуть далі є бійцівський арена. Там також протягом сезону можна спостерігати цікаві бої спортсменів. Дуже популярна боротьба і різні ударні види спорту.

Місце для романтиків

Даний селище облаштований для того, щоб його відвідували молоді парочки або наречені. Тут є дуже романтичний парк, по якому можна гуляти і зустрічати заходи з рассветами. Також можна приємно провести час біля великого фонтану. Якщо вам не дуже подобаються прогулянки, то можете приємно провести час на зручній лавочці або ж відправитися в одне з місцевих кафе. Селище влітку прикрашає безліч газонів і мальовничих квітів. Загалом, романтики залишаться задоволені від приміщення цього курорту.

Нічне життя

Після того як більшість туристів вирушають відпочивати, в селищі відкривається кілька нічних клубів. Найпопулярнішим з них і великим є "Аврора". Заявляється, що тут найдовша барна стійка в Донецькій області. Крім того, є вихід до моря, відразу два танцполу і бар, в якому є безліч алкогольних напоїв, соків і так далі. Регулярно проводяться тематичні вечірки. Є тільки один серйозний мінус - часто влітку тут великі скупчення народу.

Пляжі

Не можна не розповісти про пляжі. Практично все Азовське море має піщані пляжі з великою кількістю черепашок. Даний селище не став винятком. Протяжність пляжу тут становить 4 км. Відрізняється Урзуф чистотою берегової лінії, за це відповідають комунальні служби. Загалом, якщо ви хочете відпочити на сонечку за прийнятною ціною і відчути дух античності, то без роздумів бронюйте собі номер в одному з пансіонатів Урзуфа. Вам тут раді завжди!

Пансіонат "Азов"

"Люкс", "Стандарт"
Урзуф. Набережна 90

Пансіонат "Прибій"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Урзуф. Прибережна 17

Пансіонат "На набережній"

"Люкс", "Стандарт"
Урзуф. Набережна 8-А