Щасливцеве

Щасливцеве - це чистий піщаний пляж з черепашками, прозоре, чисте Азовське море. Головне достоїнство селища - термальне джерело і лікувальне солоне озеро. Можна назвати це місце санаторним курортом, куди приїжджають люди з усієї країни і ближнього зарубіжжя не тільки відпочити, а й оздоровлюватися.

Місцевий термальне джерело має цілющі властивості і лікує: захворювання серцево-судинної системи, хвороби шлунково-кишкового тракту, дерматологічні проблеми зі шкірою, захворювання опорно-рухового апарату. Всім любителям відпочинку з користю для здоров'я лікарі настійно рекомендують відвідати термальне джерело.

Солоне озеро Сиваш місцеві жителі називають «Мертвим морем» через високу концентрацію солей у воді. Біля озера є лікувальна грязь, яку можна обмазатися з голови до ніг. Цілюща грязь допомагає позбавиться від хвороб суглобів (артрози, артрити), а також від шкірних захворювань (псоріаз). Після грязьових процедур можна зануритися в озеро. Але зануритися не вийде, солона вода виштовхує ваше тіло на поверхню. Розкиньте «зірочкою» і насолоджуйтеся, приймаючи сонячні ванни.