Розвагиla la-smile-o

Екскурсія на острів Бірючий

Опис

Унікальне місце на Азовському узбережжі, на якому розташована президентська дача. На острів Бірючий щорічно приїжджає тисячі туристів. Цей неповторний оазис входить до складу Азово-Сиваського національного природного парку. Проїхати туди можна тільки за певним пропуску або ж оселившись на одній з місцевих баз відпочинку.

Тут красиві дикі піщані пляжі, що поєднуються з степовими травами і смачний морське повітря. Поряд з узбережжям з піску на острові Бірючому ростуть найрізноманітніші види дерев: багатовікові дуби, тополі, маслинові дерева, акації, шовковиці. З квітів ви можете побачити дикі тюльпани і айстри. А найголовніше як вишенька на торт попереду: дикі вільно ходити по місцевості тварини.

Мешканці острова

На березі Азовського моря на півострові з унікальною екосистемою можна побачити самих різних тварин, деякі імпортні, але добре адаптовані до місцевого клімату. Площа самого острова складає 289 га. Багато тварин, птиці та рослини занесені до Червоної книги. Отже, загальні цифри мешканців: 2500 ланей, 1000 і більше оленів, не менше 130 туркменських куланів. Крім того тут мешкають муфлони, дикі кабани, зайці і не тільки. Близько 70 видів птахів прилітають сюди з інших країн. Деякі живуть тут весь рік, адже зими на півострові досить м'які і помірні.

Лані, муфлони, кулани, благородні олені вільно розгулюють по території острова, і кожен відвідувач може поспостерігати за цим прекрасним видовищем. Відомо, що перший олень на півострів був завезений в 1928 році. Як правило, цей мешканець часто знаходиться поблизу прісних озер і не боїться людей, автомобілів.

Ключові фішки і особливості екскурсії

В першу чергу це прекрасна можливість познайомити дітей з диким первозданним світом тварин. Це найяскравіше враження залишиться в дитячій пам'яті на все життя. Не позбавляйте дітей таких спогадів.

Є два маршрути екскурсії, в залежності від проживання тварин і їх поведінки. За суші доїхати на острів можна на своїй машині або ж екскурсією з Кирилівки. Кожен день о шостій годині вечора відкривають ворота в заповідник і по черзі пропускають автомобілі.

Для того щоб довго не чекати в черзі, бажано приїхати раніше. Дорога до заповідника піщана і нерівна. Вартість пропуску для дорослого становила в минулому році 70 грн, за дитину - 40 грн. Дітям до чотирьох років пропуск безкоштовний.

Екскурсія морем

Для відпочиваючих в Генічеську, а також на Арабатській стрілці, розроблений морський маршрут на острів Бірючий. Вона стартує з дев'ятої ранку в Генічеському порту і триває майже три години. Добиратися туди потрібно на катері всього 20 хвилин. Після огляду диких тварин, прогулянок і ознайомлення з визначними пам'ятками, відвідувачі купаються на диких пляжах. Після чого вже повертаються в порт.

Пам'ятки

Найцікавіша пам'ятка на півострові - Маяк. Його будівництво було заплановано ще в 1869 році. Звичайно мета була тоді убезпечити кораблі, що йдуть до Генічеському порту. В ті часи на кораблях транспортували сіль і антрацит.

Цей маяк підірвали лише з третьої спроби німці під час Другої світової війни. Трохи пізніше звели новий з дерева. І тільки в1957 році був побудований нинішній маяк висотою в 30 метрів. Його світло досягає 28 км вночі. Це найкрасивіша споруда просякнуте духом старих часів, хоча і має сучасний вигляд.

Зручності
Стоянка для автомобілів
Відео
Відгуки

Додати

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

💰 Сколько стоїть → Екскурсія на острів Бірючий?

Подробиці цінової політики вказані за посиланням.

❓ Які умови?

Стоянка для автомобілів

☎️ Як зателефонувати?

Зателефонувати можна по телефону:

🏠 Де знаходиться → Екскурсія на острів Бірючий?

Херсонська область .

Розташування об'єкту на карті можна подивитися за посиланням.

📺 Чи можна подивитися відео про даний об'єкт?

Відео Екскурсія на острів Бірючий можна подивитися за посиланням.

🤞 Відгуки про даний об'єкт?

Відгуки можна прочитати за посиланням.

КОНТАКТИ
  • Херсонська область
  • ОБОВ'ЯЗКОВО СКАЖІТЬ, ЩО ТЕЛЕФОНУЙТЕ З САЙТУ kurort-azova.com.ua
КОРИСНО ЗНАТИ
  • Площа: 77 км
Поділіться з друзями
корисні статті, огляди, фото, відео

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

 

Екскурсія «Кам'яна Могила»

Національний заповідник України складається з 87 гротів і печер
Відгуки
Запорізька область
Мелітопольський район. Мирне вул. заповідна 1

Кінний театр «Кирилівська Січ»

У кінному театрі «Кирилівська Січ» ви побачите предмети козацького побуту
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Першотравнева 2-А

Луна-парк «Адреналін-шоу»

На території його знаходиться крім атракціонів, кафе, батути, кегельбани, тири та кінотеатри 9-D
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Приморський бульвар

Екскурсія на острів Бірючий

На острів Бірючий щорічно приїжджає тисячі туристів
0 Відгуки
Херсонська область
Херсонська область