Розвагиla la-smile-oblue

Екскурсія на острів Хортиця

Опис

Як тільки починає теплішати, з'являється зелена травичка і сонце прогріває землю, всі збираються на природу. У Запоріжжі кращого місця годі й шукати, як поїхати на острів Хортиця, який особливо прекрасний у весняну пору. Національний колорит, мальовнича природа, історичні пам'ятки і найпотужніша енергетика острова на найбільшій річці України поєднує в собі Хортиця.

Коли краще їхати на острів?

Місцеві жителі як ніхто краще знають, що найвдаліший сезон поїздки на Хортицю - весна і літо. Особливо багато людей тут в травні і червні. Саме в цей час острів пахне ароматами свіжої зелені, сонячна погода, теплий клімат. В цілому, острів прекрасний у будь-яку пору. Але одягайтеся тепліше, так як тут часто дмуть сильні вітри.

Невелика передісторія

Національний заповідник Хортиця вважається не тільки самий найбільший острів на річці Дніпро, але і неповторний історичний центр. Його унікальність була оцінена в 2007 році і занесена в список «Сім чудес України». На всього 12 км площі шириною в 2,5 км розмістилися степова, лучна і лісова зони. Тут особливий мікроклімат, утворений за рахунок сонячної сторони, прісної води і сухого повітря.

Але історія острова ще більше вражає. Історики розповідають, що перші жителі на острові з'явилися в три тисячі років до нашої ери. Вони залишили про себе слід у вигляді множинних поховань і культових споруд. На Хортиці є стародавні святилища, вік яких понад дві тисячі років до нашої ери. Трохи пізніше тут оселилися скіфи, відчути дух яких можна у святилища біля Чорної скелі, його звели на думку археологів в 5-6 столітті до нашої ери.

Ну і звичайно, більше всіх Хортиця відома своїми козаками. Саме на цьому острові існувала Запорізька Січ. Деякі зі споруд козаків непогано збереглися і нині. Тому багато туристів в першу чергу приїжджають подивитися на козацькі укріплення.

Одне з найпопулярніших місць на Хортиці - комплекс «Запорізька Січ», в якому повністю відтворено вигляд і атмосфера епохи козацтва. Архітектура, зброю, культурно-побутові деталі все нагадує старі часи. Оточений комплекс високим валом і глибоким ровом, як і було. Захисна огорожа Запорізької січі зроблена у вигляді дерев'яного частоколу, дуже високого.

Пам'ятки Хортиці

На острові є багато місць, які варто відвідати туристу. Крім прекрасної флори і фауни тут існують значні історично пам'ятки:

 1. Історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Повністю відтворений образ життя козаків на території острова. Всі предмети з дерева і глини. Гармати, зброї, старовинні споруди, вози, а також музей з предметами побуту і не тільки. Завдяки кожної деталі атмосфера максимально наближена до колишньої козацької.
 2. Фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки». Тут проходять демонстрації найкрасивіших кінних уявлень, ремесел і боїв на шаблях.
 3. Музей запорізького козацтва. Ще одне історично значиме місце, в якому ви своїми очима зможете побачити побутові предмети, зброю, монети та навіть сам «Меч Святослава».
 4. Старовинні кургани в меморіально-туристичному комплексі «Скіфський стан». Тут ви зможете побувати в збережених курганах.
 5. Кам'яне святилище. На території острова є кілька таких святилищ, одне з них розташоване на півночі і знайдено відносно недавно.
 6. Видова майданчик на Дніпро. Є на Хортиці і оглядовий майданчик, з якого відкриваються приголомшливий вид на найбільший Дніпро.
Зручності
Стоянка для автомобілів
Ціна
Ціни на 2021 рік

Ціни вказані в гривні, які можуть коригуватися і не є офертою.

Рухайте таблицю вліво, вправо

Відвідування території острова Хортиця:

Вся територія Національного заповідника "Хортиця" (крім об'єктів приватної власності), включаючи історико-меморіальний комплекс "Скіфський Стан", поселення "Протолче", святилища, і інші визначні пам'ятки на всій території острова Хортиця, відкрита для відвідування безкоштовно, цілодобово і цілий рік.

Відео
Відгуки

Додати

Обмежений HTML

 • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Не дозволено жодних HTML теґів.
 • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

💰 Сколько стоїть → Екскурсія на острів Хортиця?

Подробиці цінової політики вказані за посиланням.

❓ Які умови?

Стоянка для автомобілів

☎️ Як зателефонувати?

Зателефонувати можна по телефону:

🏠 Де знаходиться → Екскурсія на острів Хортиця?

Запорізька область .

Розташування об'єкту на карті можна подивитися за посиланням.

📺 Чи можна подивитися відео про даний об'єкт?

Відео Екскурсія на острів Хортиця можна подивитися за посиланням.

🤞 Відгуки про даний об'єкт?

Відгуки можна прочитати за посиланням.

КОНТАКТИ
 • Запорізька область
 • ОБОВ'ЯЗКОВО СКАЖІТЬ, ЩО ТЕЛЕФОНУЙТЕ З САЙТУ kurort-azova.com.ua
КОРИСНО ЗНАТИ
 • Відвідування території острова Хортиця безкоштовно
Поділіться з друзями
корисні статті, огляди, фото, відео

ВАС ТАКОЖ МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

 

Екскурсія «Кам'яна Могила»

Національний заповідник України складається з 87 гротів і печер
Відгуки
Запорізька область
Мелітопольський район. Мирне вул. заповідна 1

Кінний театр «Кирилівська Січ»

У кінному театрі «Кирилівська Січ» ви побачите предмети козацького побуту
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Першотравнева 2-А

Луна-парк «Адреналін-шоу»

На території його знаходиться крім атракціонів, кафе, батути, кегельбани, тири та кінотеатри 9-D
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Приморський бульвар

Екскурсія на острів Бірючий

На острів Бірючий щорічно приїжджає тисячі туристів
0 Відгуки
Херсонська область
Херсонська область