Кирилівка Федотова коса відпочинок 2020, бази відпочинку - пансіонати, готелі

База відпочинку "Гаваї"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 97

База відпочинку "Корал"

"Люкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 117

База відпочинку "Водограй"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 14

База відпочинку "Будівельник"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 191

База відпочинку "Карина"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Федотова коса 152/1

База відпочинку "Рів'єра"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 75

База відпочинку "Лівадія"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 141

База відпочинку "Корал-1"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 248

База відпочинку "Аріс"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Федотова коса 101

База відпочинку "Ассоль"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 154

База відпочинку "Диканька"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Федотова коса 115

База відпочинку "Любов"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 44

База відпочинку "Бригантина-2"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 25

База відпочинку "Перлова"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Федотова коса 73

Кирилівка Федотова коса

Відпочинок на Федотової косі в Кирилівці стає все більш актуальним щороку. Тут є всі умови для проведення часу компанією, сім'єю або парою. Серед всіх курортних селищ Кирилівка і Федотова коса помітно відрізняється. Сорок кілометрів піщаного пляжу з дрібним черепашником, нічні клуби, луна-парки, аквапарк, безліч кафе і ресторанів, дельфінарій і багато іншого для різноманітного відпочинку, що запам'ятовується.

Де знаходиться Федотова коса?

Курортне селище Кирилівка ділитися на три частини: центр, Пересип і Федотова косу. «Федотка», як її часто називають місцеві, починається з повороту до аквапарку і проходить між Азовським морем і лиманом Утлюкський. Фінішна коси - це острів Бірючий, який є заповідною зоною. Відстань від початку до кінця коси - близько 40 кілометрів. Ще перед островом знаходиться Степок, так звана далека коса.

Погодні та природні умови

Бази відпочинку Федотової коси в основному не озеленені. Природа тут представлена ​​пісочним рівнинами, морем і лиманом. Красива озеленена площа є тільки на острові Бірючому. Але, як правило, це акліматизовані рідкісні рослини. Єдина рослинність на території Федотку це степові трави, маслинові дерева і осот на узбережжі лиману.

Говорячи про погодні умови тут переважно м'який і теплий клімат. Відпочиваючі заїжджають в будиночки з травня по кінець вересня. У травні середня температура повітря становить 16-20 С. Починаючи з червня середній показник підвищується до 20-26 С. У липні і серпні температура повітря може досягати 30 С і більше. У вересні на Азовському морі тепла погода в середньому 18-23 С.

Опадів випадає тут переважно мало, і число дощових днів на пальцях руки порахувати можна. Завдяки цьому бази відпочинку на Федотової косі приймають відпочиваючих весь сезону безперервно. Найбільш приємні погодні умови вважаються в період кінця літа і початку осені або як кажуть в народі, коли настає «бабине літо». Саме в цей час можна не боятися згоріти, море ще тепле, а дощів ще немає.

Розваги і інфраструктура

Саме Федотова коса вважається найбільш розвинутою в сфері розважальних послуг і не тільки. На її території знаходиться найактуальніше житло, нічні клуби, атракціони і кафе.

Федотова коса

Аквапарк «Острів Скарбів» розташований на початку Федотової коси. Вважається найбільшим розважальним центром з водними гірками в країні і за межами її. Крім того на його території проводяться дискотеки і шоу-програми, в яких беруть участь зірки і відомі діджеї. Аквапарк займає близько шести гектарів. Головний басейн має площу більше 1,7 тисячі метрів квадратних. В аквапарку функціонують вісім басейнів і 24 атракціону. Також є дитяча анімація, кафе і їдальня.

Дельфінарій «Оскар» здивує дітей і дорослих яскравими виступами дельфінів і морських котиків. Умови проживання тварин наближені до природних. Басейн для проведення шоу має незвичайну форму, завдяки якій всім глядачам добре видно дельфінів.

На «Федотке» розташований кінний цирк «Кирилівська Січ», який розкриває глядачам українські традиції по-новому. Тут проводяться кінні шоу з елементами екстріму. На території є кухня і кузня.

Ще одним жирним плюсом для відпочиваючих туристів є наявність Луна-парку на Федотової косі. Якщо бути точніше, він знаходитися напроти нічного клубу «Текас». Безліч атракціонів для дітей і дорослих, колесо огляду, попкорн і молочні коктейлі - все це і багато іншого чекає вас в Луна-парку.

Для нічних розваг на Федотке є танцювальні клуби «Акваденс», «М'ята», «Техас». Тут проводяться дискотеки, тематичні вечірки і різноманітні шоу.

Можливо, мало хто знає, що на Азовському морі можна навчитися віндсерфінгу і кайтбордінгу. На косі є три школи, які навчають цього на Утлюкському лимані.

Житло на Федотке

На Федотової коси найбільший вибір житла для відпочинку. Тут є максимально облаштовані бази з вигодами в номері, кондиціонерами, інтернетом і іншим необхідним. На території практично кожної бази є дитячі зони. Багато з них також пропонують послуги дитячої анімації.

Збереглися бази відпочинку радянського виробництва. Ціна для оренди досить низька. Зручності знаходяться на території. Як правило, є загальна їдальня, на якій можна приготувати поїсти.

Є готелі з люксовими номерами і бюджетними варіантами, які пропонують широкий спектр послуг відпочиваючому. Великою популярністю користуються бази відпочинку з дерев'яного зрубу і пропонують окремі будиночки-бунгало. Також актуальні бази на узбережжі моря.

Чому варто відпочивати на Федотової косі?

В першу чергу для того щоб відвідати знаменитий Аквапарк. Кожен хоча б раз, але хоче його відвідати. Підлітки про це мріють. Дітей можна повести в дельфінарій. Шоу дельфінів запам'ятатися на багато років. Любителям спортивних розваг пропонуємо навчання віндсерфінгу. Маса нових свіжих відчуттів забезпечена. На Азовське море варто приїхати для профілактики захворювань органів дихання і зміцнення імунітету. Тут можна чудово провести час в нічних клубах. Ну і само собою поніжитися під сонечком на піщаному пляжі і поплавати в теплому Азовському морі.

Дізнатися більше про Федотову косу в Кирилівці на Вікіпедії