Генгорка відпочинок 2021, бази відпочинку - пансіонати, готелі

Готель «Діана»

"Люкс"
Ціна від: 350
5 минут до моря
1 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 170
Пансіонат "ЛяМер"

Пансіонат «ЛяМер»

"Люкс"
Ціна від: 300
5 минут до моря
3 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 43
Пансіонат "Лазурний"

Пансіонат «Лазурний»

"Люкс"
Ціна від: 300
5 минут до моря
3 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 69-А
Пансіонат "Літо-Арабатка"

Пансіонат «Літо-Арабатка»

"Люкс", "Стандарт"
Ціна від: 150
5 минут до моря
1 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 111-Б

Пансіонат «Джерело здоров'я»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 80
5 минут до моря
6 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 97

База відпочинку «Меліоратор»

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Ціна від: 220
5 минут до моря
4 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Набережна 30

Вілла «Вікторія»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 450
10 минут до моря
3 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Харченко 16 а

Пансіонат «Азов»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 150
5 минут до моря
2 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Азовська 8-А

Пансіонат «Азалія»

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Ціна від: 100
5 минут до моря
1 Відгуки
Херсонська область
Генгорка. Виноградна 49

Відпочинок в Генгоркі

Арабатська стрілка - відомий в Україні курорт, який омивається з одного боку Азовським морем і з іншого - озером Сиваш. Територія поділена на кілька селищ, один з яких Генічеська Гірка. Генгорка найбільш відома і популярна серед туристів. В першу чергу самим близьким розташуванням до Генічеська та відповідно інфраструктури. Цінова політика достатня мінлива, як і умови проживання. Найдорожчі номери можна орендувати на базах, розташованих на першій лінії від моря. У той же час найбільш доступні ціни пропонують власники будинків в приватному секторі.

Особливості курортного селища Генічеська Гірка

Головним плюсом відпочинку на Генгоркі є ідеальне поєднання вартості та умов. На більшості баз відпочинку і пансіонатів щорічно удосконалюються послуги. Крім того, про проведеним аналізом цінової політики саме тутешній відпочинок обходиться найбільш доступно. На території проживає близько 500 чоловік. У літній сезон кількість проживаючих людей в кілька разів збільшується. Тут можна орендувати невеликий затишний котедж, будиночок-бунгало, люксовий номер в готелі з усіма зручностями, скромний, але комфортний економ або житло у приватника. У деяких приватників побудовані дуже гарні і комфортабельні садиби.

Все житло умовно можна поділити тут на три підкатегорії залежно від відстані від моря. На першій лінії від моря переважно зведені бази відпочинку і пансіонати. Деякі з них мають власні ділянки пляжу з навісами для зручності відпочиваючих. Є багато точок з шезлонгами. На березі чимало кафе, їдалень і дискотек.

На другій лінії від моря є також широкий вибір житла, від великих пансіонатів і готелів, до старого зразка баз відпочинку і приватних гостьових двориків. У самій дали знаходяться переважно приватні володіння, відстань від моря приблизно півкілометра.

Географічні нюанси

Генічеська гірка знаходиться в 24 кілометрах від найближчої залізничної станції, що є ще одним плюсом курорту. До Генічеська їхати всього 10 км, де є вся необхідна інфраструктура. Селище розташоване на самому початку Арабатської стрілки, яка вважається по праву найбільш довгим пляжем в Європі. Оскільки з іншого боку коси знаходиться озеро Сиваш, відоме своїми корисними властивостями навіть за межами країни, то в Генгоркі приїжджають і з метою оздоровлення. Навіть просто разове відвідування місцевих водойм діє оздоровчо.

Генічеська Гірка

Погодні умови і пляжі

Клімат на Арабатській стрілці в цілому сприятливий. Опади випадають рідко і в невеликих кількостях. У літній сезон море тепле. Пляжі покриті дрібним піском з черепашкою. Мінеральний склад моря вважається максимально відповідним для людини, що підтверджує швидка адаптація до клімату дорослих і дітей.

Місцева інфраструктура

Звичайно, приїжджаючи на морський курорт, задовольнятися одним морем мало хто буде. Але Генгорка в цьому відрізняється позитивно, поблизу її ви зможете відвідати такі різнопланові місця відпочинку:

  • Водолікарня «Гаряче джерело», в якому зміцнюють імунітет тисячі туристів в рік;
  • Затока озера Сиваш та рожеве озеро - неймовірної краси і корисного складу місця;
  • Дельфінарій «Оскар», Аквапарк, Луна-парк;
  • Заповідник Асканія-Нова і страусина ферма - прекрасна можливість побувати в цих місцях, оселившись в Генгоркі;
  • Також в Генгоркі є банкомати, аптеки, магазини, кафе, різноманітні водні атракціони і інші підвиди інфраструктури.

Про визначні пам'ятки курорту

На Арабатській стрілці кілька найголовніших визначних пам'яток крім Азовського моря. Це термальне джерело, сольове озеро і Сиваш. Кожен з них має ряд унікальних переваг. Гарячий джерело розташоване за адресою Набережна, 60. Вода для нього надходить зі свердловини, пробуреної в сімдесятих роках минулого тисячоліття. Хімічний склад води в джерелі багатий на йод, бром, натрій, мінерали. На території водолікарні надають послуги з масажу, а також є басейн.

Озеро Сиваш неспроста вважається самим солоним серед європейських країн. На всій планеті є всього три водойми з схожим складом. Загальна кількість солі тут налічують понад 200 мільйонів тон. На озеро приїжджають туристи з різних міст і країн, з метою вилікувати хронічні захворювання і зміцнити імунітет. Також недалеко від Генгоркі є солевое озеро, яке є затокою Сиваша. Його унікальний рожевий колір пов'язаний безпосередньо з водоростями, що мешкають тут. Відвідування цих озер дуже корисно для організму людини в цілому. З собою можна придбати лікувальну воду, рожеву ропу і сіль.

Дізнатися більше про Генічеську Гірку на Вікіпедії