Кирилівка відпочинок 2021 - бази відпочинку, готелі, приватний сектор

Рок готель «Клеопатра»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 2 100
20 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Центральна 91
Кирилівка приватний сектор вул. Зелена 22 a

Гостьовий будинок Зелена 22a

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 150
10 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Зелена 22 А

Готель «Золотий Лев»

"Люкс"
Ціна від: 1 000
5 минут до моря
Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Миру 2

Міні-готель «Максима»

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Ціна від: 100
10 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 28
Готель "Aura House"

Готель «Aura House»

"Люкс"
Ціна від: 400
5 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 29-г
База відпочинку "Мадрид-2"

База відпочинку «Мадрид-2»

"Люкс"
Ціна від: 500
10 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 10

База відпочинку «Аріна»

"Люкс", "Економ"
Ціна від: 200
5 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 9/1
База відпочинку "Ліана"

База відпочинку «Ліана»

"Люкс"
Ціна від: 650
5 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 16

Готель «Адажіо»

"Люкс"
Ціна від: 200
5 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 29-Д

Готель «Арго»

"Люкс"
Ціна від: 500
10 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 65/1

Міні готель «Анна»

"Люкс"
Ціна від: 400
5 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Санаторна 29-В

Готель «Острів Скарбів»

"Люкс"
Ціна від: 750
15 минут до моря
0 Відгуки
Запорізька область
Кирилівка. Першотравнева 1-Б

Відпочинок в Кирилівці

Морський відпочинок в Кирилівці стає все більше популярним. Тисячі туристів приїжджають сюди щороку, щоб поплавати в теплому Азовському морі, сходити в дельфінарій і розважитися в величезному аквапарку. У сезон знайти вільне житло в Кирилівці не так-то й просто. Особливо в центральній частині. Все мало-мальськи комфортні номери та гостьові двори заброньовані з кінця червня і до початку серпня. У курортному селищі Кирилівка бази відпочинку відрізняються широким ціновим діапазоном і умовами комфорту. У центрі можна орендувати кімнату в приватному секторі, будиночок або номер в гостьовому дворі.

Чим відрізняється центральна частина Кирилівки?

В першу чергу тут знаходиться вся місцева інфраструктура: медпункт, поштові відділення, ринок, продуктові та речові магазини, сувенірні лавки, банкомати, аптеки і численні кафешки. Крім того поруч з центральною частиною селища знаходиться пляж до моря в пішої доступності.

Кирилівка

Саме з центру беруть початок прибережні коси: Пересип і Федотка. Його можна умовно поділити на три частини: територія на в'їзді (с. Азовське в минулому), адміністративний центр і невеликі райони «Царське село» і «Санаторій Кирилівка». З розваг тут знаходиться луна-парк і нічні клуби «Сальвадор Далі» і «Галактика». Дельфінарій, аквапарк і кінний цирк знаходиться поблизу адміністративного центру.

Варіанти житла в центрі Кирилівці

Недорого і затишно можна орендувати житло в центральній частині селища, в приватному секторі. Пропозицій достатньо багато: видові вілли, дворівневі будиночки, міні-готелі, гостьові дворики, бази відпочинку нової і старої споруди. Також орендувати будиночок або кімнату можна в приватному секторі у місцевих жителів. Дорогі люксові варіанти житла в основному знаходяться на території мікрорайоні «Санаторний». Бази відпочинку і міні-готелі з середньою ціновою політикою є в самому центрі і на узбережжі центрального громадського пляжу.

Отже, в залежності від типу і цінового діапазону, все житло в центральній частині Кирилівки можна розподілити на:
  1. Приватний сектор. В районі ринку і недалеко від нього можна орендувати ліжко-місце або будиночок у місцевих жителів. Зручності найчастіше на території двору. Є гостьові будинки в приватному секторі, де можна зняти кімнату зі зручностями на поверсі і в номері. Як правило, на території гостьових будинків є парковка для машин, альтанка для відпочинку на вулиці і мангал і іноді дитячий майданчик.
  2. Котеджі, гостьові двори, міні-готелі. Велика частина розташована в районі «Царське село». Хороший вибір, широкий діапазон цін, наявність басейну в деяких випадках.
  3. Пансіонати, бази відпочинку. У Кирилівці є кілька пансіонатів з озелененням, басейном, красивим видом, люксовими і економ-номерами.

Кирилівка

Чому в центрі житло відносно недороге?

Є кілька причин здешевлення ціни за оренду кімнати або номера в центральній частині Кирилівки. В першу чергу це відсутність окремого пляжу. Усе узбережжя центру вважається громадським, тому і туристів тут найбільше. У розпал сезону місця для килимка практично не знайти. Більшість баз і готелів знаходиться від пляжу в 10-40 хвилинах. По-друге, дешеве житло здають місцеві жителі в своїх будинках.

Центральний пляж Кирилівки

На материковій частині є не тільки піщаний пляж, але і з глиняними обривами. Вся територія узбережжя належить обществеству і санаторію «Кирилівка». другий значно чистіше. У санаторій можна ходити на лікувальні процедури, а орендувати житло на його території, або в найближчих до нього готелях. Спуск в море пологий, до «дорослої» глибини потрібно пройти 10-20 метрів.

Відпочинок в Кирилівці доступний і цікавий. Розваги тут є і для дітей, і для молоді. Є також можливість оздоровитися. Особливо радує великий вибір послуг і житла для оренди.

Дізнатися більше про Кирилівку на Вікіпедії