Кирилівка коса Пересип відпочинок 2020, бази відпочинку - пансіонати, готелі

База відпочинку "Пересип"

"Люкс", "Сімейний", "Студія"
Кирилівка. Коса Пересип 156

База відпочинку "Дніпровські Зорі"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 94

Готель "Антей"

"Люкс"
Кирилівка. Коса Пересип 146

Готель "РЕСПЕКТ"

"Люкс"
Кирилівка. Коса Пересип 136а

База відпочинку "Жара"

"Люкс", "Напівлюкс"
Кирилівка. Коса Пересип 34/5

База відпочинку "Приморська Галатея"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 86-88

База відпочинку "Кристал"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ", "Котеджі"
Кирилівка. Коса Пересип 26-А

База відпочинку "Буревісник"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 56

База відпочинку "Каравела"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 6

База відпочинку "Шахтобудівник"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 124

База відпочинку "Сонячна Cоната"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 72

База відпочинку "Орфей"

"Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Коса Пересип 105-А

База відпочинку "Мастерок"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Коса Пересип 32-А

База відпочинку "Блакитна Далі"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Кирилівка. Коса Пересип 62

Готель "Левада"

"Люкс", "Напівлюкс", "Економ"
Кирилівка. Коса Пересип 10

Кирилівка коса Пересип

Одним з найпопулярніших і позитивних курортних селищ на море вважається Кирилівка, коса Пересип. Її протяжність складає дев'ять кілометрів. Коса починається зі східного боку приватного сектора курорту і розділяє море і Утлюкський лиман. Ширина коси варіюється від двохсот до дев'ятисот метрів. На узбережжі в більшості покрито піском і дрібним черепашником. Кілометраж Пересипу в Кирилівці набагато менше, ніж у Федотової коси.

Тут знаходиться багато пансіонатів і баз від заводів і підприємств, табори для дітей, в які необхідні путівки для заїзду. Тільки спочатку двадцять першого століття стали змінюватися старі підвалини, бази покупатися підприємцями і реконструюватися. В даний час на цьому узбережжі можна знайти житло на будь-який смак. Нові котеджі і будинки переважно побудовані на середині і в кінці коси. Ближня залишається колишньою.

Як забудовувалася коса Пересип?

Забудовувати східну частину Кирилівки почали в сімдесятих роках двадцятого століття. Один з перших побудували свій притулок для відпочиваючих завод з виробництва скла в Запоріжжі. На дальній косі поступово побудували дитячі оздоровчі табори. Ближче до вісімдесятих років в Кирилівці Пересип була набагато більше забудованої, ніж «Федотка». На багатьох базах були і свої їдальні, і навіть кінотеатри, чого на сусідній косі ще й не планувалося. Перший багатоповерховий корпус для туристів був зведений на базі «Золоті піски». Більш комфортабельні умови були створені в кінці дев'яностих на території «Чайки». На даний момент найновіші і фешенебельні бази побудовані на середньої косі і ближче до Молочному лиману.

Про Молочному лимані

Багато туристів приїжджають в Кирилівку не тільки для того щоб шумно погуляти в центрі або позасмагати на березі Азовського моря, але і щоб оздоровитися в гідрологічному заказнику - Молочний лиман. Він відомий своїми лікувальними грязями, які застосовують для профілактики і лікування багатьох захворювань в місцевих санаторіях. Після того як була здійснена протоки між лиманом і морем, водойма пожвавився і перестав засихати.

коса Пересип

Особливості відпочинку на косі Пересип

Можна орендувати такого типу житло на Косі Пересип: бази відпочинку, котеджі, готелі, пансіонати. Рівень зручностей і сервісу найрізноманітніший: від стандартних будиночків з дерева, до видових номерів люкс. Більшість баз відпочинку мають у володінні свій особистий пляж великій просторій площею. Переважно всюди в сервіс входить харчування. На косі функціонують два ринки, на яких можна купити свіжі продукти і атрибути на подарунок близьким. Також ринок є в центрі Кирилівці, на ньому є більш широкий асортимент потрібних речей для хорошого відпочинку.

Розважальні послуги на косі Пересип в Кирилівці:

  • Прокат човнів, водних мотоциклів, катамаранів;
  • Батути і гірки на узбережжі;
  • Кафе і ресторани на березі Азовського моря;
  • Спочатку коси перебувати луна-парк з колесом огляду і центральний ринок.

Крім того на пляжах постійно пропонують холодні напої, морозиво і морепродукти. Вартість на проживання на Пересипу в Кирилівці залежить від сезону і комфортабельності житла. Але тут варіант знайдеться на будь-який гаманець. У будь-який момент можна відвідати аквапарк або нічний клуб на Федотової косі. Днем можна поїхати туди на маршрутному автобусі, вночі працюють таксі.

В оздоровчому комплексі Кирилівки можна пройти такі лікувальні процедури, як грязьові та мінеральні ванни, обгортання цілющими грязями, масажі, фізіотерапія. Заселитися можна на косі, а в санаторії вже проходити курс лікування і профілактики.

Азовське море на косі Пересип

У порівнянні з сусідніми курортними містечками в Кирилівці море глибоке, але з поступовим поглибленням і пологим входом. Протягом усієї коси дно моря вкрите піском, іноді з дрібної черепашкою. Щоб досягти глибини в 2-3 метра потрібно проплисти 30-40 метрів. Далі буде перекат, який в деяких місцях має глибину менше півметра. Після чого море поступово поглиблюється знову. Тому Азовське море відмінно підходить для купання дітей. Вода на узбережжі тепла. Пляжі на косі просторі і не заповнені, особливо в порівнянні з центральним узбережжям.

Погодні умови

Відпочиваючі починають заїжджати на бази з травня місяця. Але купуватися в теплому морі можна не раніше кінця травня. Звичайно, ще залежить від року. У червні на багатьох базах більшість місць заброньована. Температура повітря досягає 26 градусів. Найспекотнішим є липень і середина серпня. В цей час температурний діапазон розширюється до 30 і більше градусів. В кінці серпня і початку вересня температура вже більш щадна і настає оксамитовий сезон. Дощі в Кирилівці йдуть не часто і, як правило, не затяжні.

Дізнатися більше про косу Пересип в Кирилівці на Вікіпедії