Опис

Нічний клуб "Техас" знаходиться на Федотової косі і вважається найбільшим і найпопулярнішим клубом Кирилівки. Нічний клуб розрахований на 800 чоловік, а так само має VIP-зону.

Гарна звукова апаратура, потужні колонки, професійний dj-пульт і світильному обладнання створять для Вашого відпочинку атмосферу яскравою клубного життя.

На постійній основі з моменту відкриття клубного сезону наша команда організовує танцювальні вечірки з красивими pj-танцівницями, яскравими постановками шоу-балетів, а також відвертими і оригінальними стриптиз-шоу. Ви можете бути впевнені, що прийшовши в наш клуб, Ви поринете в справжню атмосферу клубного життя і отримаєте незабутній відпочинок.

Щочетверга ми запрошуємо Вас на пінну вечірку! Це безсумнівно та вечірка, яку потрібно відвідати! Танцювальна музика, багато піни допоможуть провести час на висоті! Пориньте в світ нічних розваг з нами.

На території клубу знаходиться більярд і димний ароматний кальян. Якщо Ви любите не тільки танцювати, а й насолоджуватися азартних спортом і розслабитися, покурюючи хороший тютюн, наш клуб ідеально підійде для Вас.

Зручності
Безготівковій розрахунок
Більярд
Стоянка для автомобілів
Відео
Відгуки

Додати

Обмежений HTML

  • Можна вирівняти зображення (data-align="center"), а також відео, цитати тощо.
  • Можна підписати зображення (data-caption="Text"), а також відео, цитати тощо.
Мапа
КОНТАКТИ
  • Кирилівка. Федотова коса 54
  • +38(096)505-76-04
  • ОБОВ'ЯЗКОВО СКАЖІТЬ, ЩО ТЕЛЕФОНУЙТЕ З САЙТУ kurort-azova.com.ua
КОРИСНО ЗНАТИ
  • Режим роботи: з 21:00 до 04:00
Поділіться з друзями