Відпочинок в Приморську 2021, бази відпочинку - пансіонати, готелі

База відпочинку «Аркадія GOLD»

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Скидка на жильё
Ціна від: 250
5 минут до моря
3 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 71-А

Пансіонат «Берізка»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 200
5 минут до моря
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 43

Пансіонат «Райдуга»

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Ціна від: 90
5 минут до моря
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 49
Санаторій "Приморський"

Санаторій «Приморський»

"Люкс", "Напівлюкс"
Ціна від: 135
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 45
База відпочинку "Наметове Містечко"

База відпочинку «Наметове містечко»

"Економ"
Ціна від: 100
5 минут до моря
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 51
База відпочинку "Сезон Літа"

База відпочинку «Сезон літа»

"Люкс"
Ціна від: 350
5 минут до моря
1 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 89

База відпочинку «Мотор»

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт"
Ціна від: 430
5 минут до моря
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 29
База відпочинку "Червоні вітрила 2"

База відпочинку «Червоні вітрила 2»

"Люкс", "Економ"
Ціна від: 160
5 минут до моря
1 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 13-А

База відпочинку «Мрія»

"Люкс", "Стандарт"
Ціна від: 400
5 минут до моря
2 Відгуки
Запорізька область
Приморськ. Курортна 65

Відпочинок в Приморську

Приморськ є невеликим курортним містечком на березі Азовського моря, розташованим на півдні Запорізької області. Море тут дрібне, тому ідеально підходить для відпочинку. Відпочинок в Приморську має деякі відмінні риси, про які і буде розказано нижче.

Кліматичні умови

Приморськ віддалений від промислових центрів і міст, що не могло позитивно не позначитися на екологічній ситуації в місті.

Приазов'ї володіє найбільшими сприятливими кліматичними умовами і природними ресурсами. Курорт розташований в степовій зоні, його оточують Азовське море, лимани і поля. Повітря насичене ароматами степових трав, так як буквально поруч з населеним пунктом знаходиться заповідник. Пейзаж досить одноманітний, але в цьому і полягає принадність цього степового курорту.

Море тут дрібне, тому місце ідеально підходить для відпочинку з маленькими дітьми. Вода швидко прогрівається, а навіть найменше хвилювання піднімає глибинні шари, багаті йодом і іншими мінеральними речовинами. Температура води в липні-серпні може досягати 26-27 ºС, а кількість сонячних днів тут практично таке ж, як і на південному узбережжі Криму.

Більшість пансіонатів, санаторіїв і баз відпочинку знаходяться за межами міста вздовж Обіточної коси. Тут біля моря дуже незвичайний рельєф: всі бази, розташовані в східній частині коси, знаходяться на обриві, а ширина пляжів в цій частині курорту невелика. Ті пансіонати, які побудовані в західній частині коси, мають у своєму розпорядженні широкими пляжами, але йти до них доведеться по містках через лиман, протяжність яких в різних місцях становить 100-400 м. У лимані водиться дуже багато змій, але боятися їх не потрібно, так як вони неотруйні.

Де зупинитися

В Приморську основний вулицею, витягнутої вздовж моря, є вул. Курортна. Саме на ній і побудовано більшість баз, пансіонатів та дитячих оздоровчих таборів. Особливість забудови така, що якщо хочете жити біля самого моря, то доведеться зупинятися тут, а не в приватному секторі, який знаходиться далі від пляжу.

Вартість на проживання тут досить різна і залежить від рівня комфорту:
  • дощатий будиночок дачного типу без зручностей, кондиціонера і посуду можна знайти приблизно за 50-60 грн з людини;
  • номера трохи кращі, обладнані санвузлом і кондиціонером, будуть коштувати вже 300-500 грн за кімнату;
  • красиві просторі котеджі з усіма умовами обійдуться не менше 1000 грн.

Харчування в більшості баз відпочинку можна докупити окремо. Повний раціон з хорошими порціями обійдеться не менше 120-150 грн. Часто можна купувати не триразове харчування, а тільки обіди. На деяких базах є окреме дитяче меню.

З огляду на те, що Приморськ вважається сімейним курортом, то в багатьох пансіонатах передбачена окрема розважальна програма для малюків. Батьки можуть залишити свою дитину з аніматором, а самі присвятити кілька годин собі. Подекуди ця послуга вже входить у вартість путівки, але частіше за неї доводиться доплачувати додатково.

Приватний сектор

В Приморську місцеві жителі із задоволенням здають житло приїжджим. Ціна набагато нижче, ніж в пансіонатах, але до моря найчастіше доведеться пройтися від 500 м до 1 км.

Можна знайти кімнати за 60-80 грн з людини, але варто приготуватися до спартанських умов і річного душу у дворі. Кімнати трохи краще будуть коштувати від 100 грн з людини. Перевагою відпочинку в приватному секторі є наявність обладнаної кухні, де можна готувати собі їжу.

В Приморську є ринок, багато магазинів, тому проблем з купівлею продуктів виникнути не повинно.

Приморськ

Розваги

Розваг в Приморську небагато. Є кафе, кілька ресторанів, пара дискотек. Курорт орієнтований на тихий відпочинок з дітьми. Любителям танцювати ночі безперервно доведеться відправитися в сусідній Бердянськ, де нічних розваг набагато більше.

Любителям природи обов'язково слід відвідати заповідну Обіточна косу, де селяться величезні колонії птахів, в тому числі і рідкісні види.

В південно-західній частині міста розташовані грязьові озера, на яких потрібно побувати кожному, хто піклується про своє здоров'я.

Як дістатися

Ще однією особливістю курорту є те, що дістатися сюди можна тільки на авто чи автобусі. У Приморську немає ні залізничного вокзалу, ні морського причалу, ні аеропорту.

Найпростіше доїхати двома способами:
  • дістатися до обласного центру міста Запоріжжя, який розташований в 200 км від курорту. Звідси з автовокзалу постійно від'їжджають маршрутки і автобуси. В дорозі доведеться провести близько 3 годин;
  • доїхати до Бердянська, який знаходиться на відстані приблизно 20-25 км від Приморська. Тут можна або взяти таксі, або взяти квиток на приміський автобус.

Підсумки

Приморськ відмінний варіант для бюджетного відпочинку на Азовському морі. Саме це, мабуть, і стало головною причиною популярності цього невеликого містечка. Багато відпочиваючих приїжджають сюди щороку, зупиняючись на кілька тижнів.

Тут є все, що потрібно для пляжного відпочинку: тепле море, приємний пісок і чудова погода практично все літо. Не дивно, що кількість бажаючих провести свою відпустку саме тут росте щороку.

Дізнатися більше про Приморськ на Вікіпедії