Розклад автобусів та поїздів - Бердянськ

Міжміський автовокзал "Бердянськ"

Адреса: вул. 12 Грудня, 4.
Диспетчер +38 (06153) 3-51-71
Довідкове бюро +38 (06153) 3-64-23

ЖД вокзал "Бердянськ"

Адреса: Пролетарський проспект, 127.
Довідкове бюро + 380-6153-4-17-05; + 380-6153-6-12-55

Розклад руху автобусів по автостанції міста Бердянська

Запорізьке напрямок
Мелітопольське напрямок
Маріупольське напрямок
Бердянськ - Дніпропетровськ 4:50
Бердянськ - Дніпропетровськ 5:15
Бердянськ - Запоріжжя 5:20 Чернігівка
Бердянськ - Запоріжжя 5:25 Пологи
Бердянськ - Дніпропетровськ 5:30 Мелітополь
Бердянськ - Запоріжжя 5:45
Бердянськ - Дніпропетровськ 5:50 Куйбишеве
Бердянськ - Запоріжжя 5:55
Бердянськ - Запоріжжя 6:05 Пологи
Бердянськ - Дніпропетровськ 6:10
Бердянськ - Запоріжжя 6:30
Бердянськ - Запоріжжя 6:45
Бердянськ - Запоріжжя 7:00
Бердянськ - Запоріжжя 7:15
Бердянськ - Кременчук 7:25
Бердянськ - Запоріжжя 7:30 Куйбишеве
Бердянськ - Запоріжжя 7:35
Бердянськ - Запоріжжя 8:00
Бердянськ - Запоріжжя 8:05 Приморськ
Бердянськ - Запоріжжя 8:25
Бердянськ - Харків 8:40
Бердянськ - Запоріжжя 9:00
Бердянськ - Кривий Ріг 9:25
Бердянськ - Гуляй-Поле 9:35
Бердянськ - Запоріжжя 9:50
Бердянськ - Запоріжжя 9:50 Мелітополь
Бердянськ - Запоріжжя 10:10
Бердянськ - Дніпропетровськ 10:30
Бердянськ - Жовті води 10:30
Бердянськ - Куйбишеве 10:30
Бердянськ - Запоріжжя 11:00
Бердянськ - Запоріжжя 11:20
Бердянськ - Запоріжжя 11:40
Бердянськ - Кам'янка-Дніпровка 12:00
Бердянськ - Запоріжжя 12:10
Бердянськ - Запоріжжя 12:20
Бердянськ - Запоріжжя 12:25
Бердянськ - Запоріжжя 12:30
Бердянськ - Запоріжжя 12:50
Бердянськ - Запоріжжя 13:10
Бердянськ - Запоріжжя 13:25
Бердянськ - Запоріжжя 13:30 Пологи
Бердянськ - Запоріжжя 13:45
Бердянськ - Запоріжжя 14:00
Бердянськ - Запоріжжя 14:15
Бердянськ - Пологи 14:20
Бердянськ - Запоріжжя 14:30
Бердянськ - Запоріжжя 14:35 Орєхов
Бердянськ - Дніпропетровськ 14:35 Приморськ
Бердянськ - Запоріжжя 15:00
Бердянськ - Павлоград 15:00
Бердянськ - Запоріжжя 15:20
Бердянськ - Запоріжжя 15:30
Бердянськ - Запоріжжя 15:50
Бердянськ - Запоріжжя 16:00 Пологи
Бердянськ - Дніпропетровськ 16:10
Бердянськ - Запоріжжя 16:25
Бердянськ - Дніпропетровськ 16:30
Бердянськ - Гуляй-Поле 16:30
Бердянськ - Запоріжжя 16:45
Бердянськ - Запоріжжя 17:00
Бердянськ - Київ 17:00
Бердянськ - Запоріжжя 17:30
Бердянськ - Куйбишеве 17:30
Бердянськ - Запоріжжя 17:40
Бердянськ - Запоріжжя 18:30
Донецьк - Токмак 20:30
Бердянськ - Дніпродзержинськ
Ростов-на-Дону - Ялта 0:12
Донецьк - Одеса 0:35
Луганськ -Херсон 2:10
Бердянськ - Севастополь 6:15
Бердянськ - Мелітополь 7:00
Бердянськ - Мелітополь 7:50
Бердянськ - Миколаїв 8:00
Бердянськ - Мелітополь 8:40
Бердянськ - Мелітополь 10:00
Маріуполь - Ялта 10:30
Маріуполь - Миколаїв 11:20
Бердянськ - Веселе 12:20
Бердянськ - Мелітополь 12:50
Бердянськ - Мелітополь 13:20
Єнакієве - Мелітополь 13:50
Донецьк - Херсон 14:20
Ростов-на-Дону - Мелітополь 15:20
Донецьк - Каховка 15:30
Бердянськ - Мелітополь 16:10
Бердянськ - Мелітополь 17:00
Донецьк - Одеса 18:45
Маріуполь - Ялта 19:20
Луганськ - Ялта 20:26
Маріуполь - Одеса 21:10
Донецьк - Одеса 22:35
Бердянськ - Новомиколаївка
Ялта - Ростов-на-Дону 0:25
Херсон - Луганськ 1:05
Ялта - Луганськ 3:08
Ялта - Маріуполь 3:15
Бердянськ - Донецьк 5:30
Бердянськ - Донецьк 6:10
Бердянськ - Ростов-на-Дону 6:40
Бердянськ - Донецьк 6:45
Бердянськ - Лисичанськ 7:10
Бердянськ - Донецьк 8:00
Бердянськ - Луганськ 8:35
Токмак - Донецьк 8:55
Бердянськ - Сєвєродонецьк 9:25
Мелітополь - Єнакієве 9:45
Бердянськ - Донецьк 10:20
Мелітополь - Ростов-на-Дону 10:45
Бердянськ - Слов'яногірськ 11:00
Бердянськ - Амвросіївка 11:30
Бердянськ - Донецьк 12:00
Бердянськ - Донецьк 12:00
Бердянськ - Донецьк 12:35
Бердянськ - Донецьк 13:00
Каховка - Донецьк 13:15
Бердянськ - Донецьк 13:30
Бердянськ - Краматорськ 13:50
Бердянськ - Горлівка 14:30
Бердянськ - Харцизськ 14:50
Бердянськ - Костянтинівка 15:15
Бердянськ - Макіївка 15:30
Бердянськ - Горлівка 16:15
Херсон - Донецьк 17:30
Ялта - Маріуполь 18:55
Миколаїв - Маріуполь 19:50

Розклад руху поїздів по станції Бердянськ

Запоріжжя-2 - Бердянськ
Бердянськ - Мелітополь
Мелітополь - Бердянськ
Бердянськ - Запоріжжя
Запоріжжя-2 - 7:40
Передавальний - 7:48
Зростаюча - 7:54
Лежино - 8:00
Кирпотине - 8:09
Фісаки - 8:23
Обща - 8:34
Оріхівська - 8:49
Мала Токмачка - 9:01
Новокарлівка - 9:10
Челюскін - 9:17
Пологи - 9:30
Синя Гора - 10:27
Верхній Токмак-1 - 10:38
Нельгівка - 11:00
Єлизаветівка - 11:10
Трояни - 11:27
Берда - 11:41
Бердянськ - 11:50.
Бердянськ - 14:53
Берда - 15:01
Трояни - 15:14
Єлизаветівка - 15:31
Нельгівка - 15:42
Верхній Токмак-1 - 16:02
Верхній Токмак-2 - 16:10
Низя - 16:19
Стульневому - 16:28
Роз'їзд 75-й км - 16:35
Великий Токмак - 16:44
Молочанськ - 16:54
Світлодолинське - 17:06
Федорівка - 17:21
Рясна - 17:32
Мелітополь - 17:40.
Мелітополь - 9:04
Рясна - 9:13
Федорівка - 9:23
Світлодолинське - 9:37
Молочанськ - 9:48
Великий Токмак - 9.56
Роз'їзд 75-й км - 10:07
Стульневому - 10:14
Низя - 10:23
Верхній Токмак-2 - 10:32
Верхній Токмак-1 - 10:38
Нельгівка - 11:00
Єлизаветівка - 11:10
Трояни - 11:27
Берда - 11:41
Бердянськ - 11:50.
Бердянськ - 14:53
Берда - 15:01
Трояни - 15:14
Єлизаветівка - 15:31
Нельгівка - 15:42
Верхній Токмак-1 - 16:02
Синя Гора - 16:15
Кирилівка - 16:20
Пологи - 16:40
Челюскін - 17:00
Новокарлівка - 17:04
Мала Токмачка - 17:10
Оріхівська - 17:20
Обща - 17:35
Фісаки - 17:46
Кирпотине - 18:00
Лежино - 18:08
Зростаюча - 18:15
Передавальний - 18:22
Запоріжжя-2 - 18:30.