Розклад автобусів - Кирилівка

Автовокзал в Кирилівці приймає міжміські автобуси з усіх міст України - Харків, Мелітополь, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Полтава, Суми, Донецьк та інших. З автовокзалу ходять місцеві маршрутки на коси Федотова, до Степка, Пересип.

Автовокзал "Кирилівка" , адреса: Азовський проспект, 1.
Довідкового бюро 06131-69-328

Назва маршруту Відправлення Прибуття Сезонність
Бердянськ-Севастополь 8.10 15.40 парні дні
Енергодар- Кирилівка 8.10 9.30  
Запоріжжя- Кирилівка 8.20 9.20  
Мелітополь-Одеса 8.55 19.10 щодня
Краснодар-Одеса 9.20 17.00 щодня
Запоріжжя-Генічеськ 16.45 18.35  
Запоріжжя- Кирилівка 10.05 11.20 щодня
Запоріжжя-Якимівка 11.00 11.40 щодня
Дніпропетровськ-Ялта 12.00 19.40  
Дніпропетровськ- Кирилівка 12.20 14.05 літній
Дніпропетровськ-Новотроїцьке 13.20 15.20 щодня
Дніпропетровськ-Щасливцево 13.35 16.00 літній
Маріуполь-Ялта 13.40 20.35 щодня
Маріуполь-Миколаїв 14.15 20.10  
Запоріжжя- Кирилівка 16.10 18.00  
Запоріжжя-Нижні Сірогози 16.20 18.50 ПН; ПТ
Дніпропетровськ-Севастополь 17.50 1.10 щодня
Запоріжжя-Чорноземне 17.50 19.20  
Запоріжжя- Кирилівка 18.00 19.10  
Запоріжжя-Атманай 20.40 22.10 щодня
Луганськ-Ялта 22.37 5.27 непарні
Маріуполь-Ялта 23.05 7.00 щодня
Маріуполь-Одеса 23.30 8.30  
Дніпропетровськ-Ялта 23.50 7.30 літній
Дніпропетровськ-Судак 13.20 20.15  
Дніпропетровськ-Ялта 2.25 9.15  
Харків-Ялта 2.35 9.05  
Полтава-Ялта 3.35 10.15 літній
Дніпропетровськ-Щасливцево 3.20 6.00  
Харків- Кирилівка 4.00 5.30 літній
Луганськ-Херсон 4.00 5.30 літній
Мелітополь-Іванівка 12.50 14.45 ПН, СР, ПТ
Севастополь-Кам'янка 19.35 22.10 щодня
Кам'янка-Севастополь 10.30 18.30 щодня
Харків-Євпаторія 5.40 12.20 літній