Розклад автобусів - Приморськ

Розклад автобусів по автовокзалу "Приморськ" .

Графік руху змінюється в залежності від сезону. Завжди дізнавайтеся точний час і рейс по довідковому телефону автостанції.

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 105

Телефон довідкової: 06137-72071

Відправлення з Приморська Назва маршруту автобуса
5:11 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
5:20 Преслав - Бердянськ
5:25 Приморськ - Гюнівка
5:45 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
6:10 Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
6:25 Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Мелітополь
7:00 Бердянськ - Севастополь
7:00 Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
7:20 Бердянськ - Преслав
7:30 Приморськ - Партизани
7:35 Мелітополь - Бердянськ
7:45 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
7:45 Набережне - Бердянськ
8:00 Райнівка - Бердянськ
8:10 Преслав - Бердянськ
8:25 Мелітополь - Єнакієве
8:30 Приморськ - Преслав
8:45 Приморськ - Запоріжжя ч / з Токмак
8:50 Бердянськ - Мелітополь
9:00 Райнівка - Бердянськ
9:20 Бердянськ - Преслав
9:30 Бердянськ - Мелітополь
9:40 Приморськ - Партизани
9:50 Мелітополь - Бердянськ
9:55 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
10:10 Преслав - Бердянськ
10:20 Запоріжжя - Бердянськ
10:35 Бердянськ - Мелітополь
10:50 Кам'янка - Бердянськ
10:51 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
11:00 Бердянськ - Набережне
11:00 Приморськ - Преслав
11:30 Маріуполь - Ялта
11:40 Мелітополь - Бердянськ
11:50 Бердянськ - Преслав
12:00 Приморськ - Партизани
12:00 Приморськ - Єлисеївка
12:15 Маріуполь - Миколаїв
12:25 Дніпропетровськ - Бердянськ
12:30 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
12:30 Набережне - Бердянськ
12:40 Бердянськ - Кам'янка
12:40 Преслав - Бердянськ
13:00 Приморськ - Гюнівка (Пн-Вт, Пт)
13:00 Приморськ - Преслав
13:05 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
13:20 Приморськ - Петрівка
13:30 Бердянськ - Мелітополь
13:30 Приморськ - Запоріжжя ч / з Токмак
13:30 Райнівка - Бердянськ
13:45 Бердянськ - Веселе
14:00 Приморськ - Запоріжжя ч / з Орєхов
14:00 Бердянськ - Преслав
14:15 Мелітополь - Бердянськ
14:20 Приморськ - Партизани
14:30 Запоріжжя - Бердянськ
14:45 Єнакієве - Мелітополь
14:50 Преслав - Бердянськ
15:00 Мелітополь - Бердянськ
15:10 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
15:20 Запоріжжя - Бердянськ
15:25 Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
15:45 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
16:20 Запоріжжя - Бердянськ
16:20 Бердянськ - Преслав
16:50 Бердянськ - Мелітополь
17:00 Запоріжжя - Бердянськ
17:00 Бердянськ - Набережне
17:10 Преслав - Бердянськ
17:10 Приморськ - Райнівка
17:30 Приморськ - Преслав
17:40 Бердянськ - Мелітополь
17:50 Ялта - Маріуполь
18:00 Бердянськ - Преслав
18:20 Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
18:20 Дніпропетровськ - Бердянськ
18:40 Миколаїв - Маріуполь
19:00 Дніпропетровськ - Бердянськ
21:30 Дніпропетровськ - Бердянськ