Розклад автобусів - Приморськ

Розклад автобусів по автовокзалу "Приморськ" .

Графік руху змінюється в залежності від сезону. Завжди дізнавайтеся точний час і рейс по довідковому телефону автостанції.

Адреса автовокзалу: вул. Радянська, 105

Телефон довідкової: 06137-72071

Відправлення з ПриморськаНазва маршруту автобуса
5:11Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
5:20Преслав - Бердянськ
5:25Приморськ - Гюнівка
5:45Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
6:10Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
6:25Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Мелітополь
7:00Бердянськ - Севастополь
7:00Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
7:20Бердянськ - Преслав
7:30Приморськ - Партизани
7:35Мелітополь - Бердянськ
7:45Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
7:45Набережне - Бердянськ
8:00Райнівка - Бердянськ
8:10Преслав - Бердянськ
8:25Мелітополь - Єнакієве
8:30Приморськ - Преслав
8:45Приморськ - Запоріжжя ч / з Токмак
8:50Бердянськ - Мелітополь
9:00Райнівка - Бердянськ
9:20Бердянськ - Преслав
9:30Бердянськ - Мелітополь
9:40Приморськ - Партизани
9:50Мелітополь - Бердянськ
9:55Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
10:10Преслав - Бердянськ
10:20Запоріжжя - Бердянськ
10:35Бердянськ - Мелітополь
10:50Кам'янка - Бердянськ
10:51Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
11:00Бердянськ - Набережне
11:00Приморськ - Преслав
11:30Маріуполь - Ялта
11:40Мелітополь - Бердянськ
11:50Бердянськ - Преслав
12:00Приморськ - Партизани
12:00Приморськ - Єлисеївка
12:15Маріуполь - Миколаїв
12:25Дніпропетровськ - Бердянськ
12:30Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
12:30Набережне - Бердянськ
12:40Бердянськ - Кам'янка
12:40Преслав - Бердянськ
13:00Приморськ - Гюнівка (Пн-Вт, Пт)
13:00Приморськ - Преслав
13:05Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
13:20Приморськ - Петрівка
13:30Бердянськ - Мелітополь
13:30Приморськ - Запоріжжя ч / з Токмак
13:30Райнівка - Бердянськ
13:45Бердянськ - Веселе
14:00Приморськ - Запоріжжя ч / з Орєхов
14:00Бердянськ - Преслав
14:15Мелітополь - Бердянськ
14:20Приморськ - Партизани
14:30Запоріжжя - Бердянськ
14:45Єнакієве - Мелітополь
14:50Преслав - Бердянськ
15:00Мелітополь - Бердянськ
15:10Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
15:20Запоріжжя - Бердянськ
15:25Приморськ - Дніпропетровськ ч / з Токмак
15:45Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
16:20Запоріжжя - Бердянськ
16:20Бердянськ - Преслав
16:50Бердянськ - Мелітополь
17:00Запоріжжя - Бердянськ
17:00Бердянськ - Набережне
17:10Преслав - Бердянськ
17:10Приморськ - Райнівка
17:30Приморськ - Преслав
17:40Бердянськ - Мелітополь
17:50Ялта - Маріуполь
18:00Бердянськ - Преслав
18:20Приморськ - Запоріжжя ч / з Мелітополь
18:20Дніпропетровськ - Бердянськ
18:40Миколаїв - Маріуполь
19:00Дніпропетровськ - Бердянськ
21:30Дніпропетровськ - Бердянськ