Відпочинок в Кирилівці
Курортна зона Кирилівка була відома ще з радянських часів. До її складу входять дві Азовські коси: коса Пересип і Федотова коса. Це селище міського типу розташовується на Півдні Запорізької області України. Він включає в себе 4 мікрорайону. З моменту свого відкриття і до сьогоднішнього дня курорт користується популярністю не тільки у жителів нашої країни, а й у громадян із сусідніх держав.
Відпочинок в Генічеську
Генічеськ славиться своїми визначними пам'ятками. Це місто, де кожен знайде щось для себе: безкраї пляжі дають можливість погріється на сонечку і купуватися в теплому морі; для тих, хто шукає розваги, можна відправиться до парку імені Т. Г. Шевченка. Парк розділений на кілька територій: зона тихого відпочинку, активного відпочинку, зона спортивного та дитячого відпочинку.
Кращі місця для відпочинку з дітьми на Азовському узбережжі
У Азовського моря є свій шарм. Воно найдрібніше, найтепліше і начебто привітне до людини. Протяжні у відкрите море на десятки кілометрів піщані мілини - Азовські коси, є улюбленим місцем для сімейного відпочинку і оздоровлення. Тутешні курорти володіють цілющою силою. Море, випаровуючись, насичує сухий степове повітря йодом і озоном.
Відпочинок на Азовському морі - Генічеськ
З настанням тепла приходить час задуматися про майбутній місці для відпочинку. Як правило, влітку віддають перевагу сімейному відпочинку. З втратою півострова Крим жителі України змушені звернути погляд на власні курорти. Для батьків з маленькими дітьми кращими такими місцями стануть селища Генгорка  і  Щасливцево  на узбережжі Азовського моря
Відпочинок в Бердянську
Україна - це країна, що славиться своїми курортами ще з часів Радянського Союзу, її узбережжі з року в рік «окупують» відпочиваючі з усього СНД. Один з яскравих прикладів таких населених пунктів затишно розташувався на березі Азовського моря, поблизу Маріуполя - іменується він Бердянському.
Відпочинок в Степке (Кирилівка)
Останнім часом туристи приїжджають відпочивати в Кирилівку і відкривають для себе селище Степок. Це затишний куточок на Азовському узбережжі для відпочинку та приємного проведення часу. Комфортні умови проживання, тепле море, свіже морське повітря, допоможуть зробити Ваш відпочинок приємним та незабутнім.
Арабатська стрілка в якості СПА-курорту
Арабатська стрілка  в Генічеську, так називається коса, що відокремлює Азовське море від затоки Сиваш , виступає відмінним українським СПА-курортом. До місцевих лікувальних факторів відносяться термальні джерела, ропа і грязі.