Відео оглядиla la-video-camera

Солоне рожеве озеро на Арабатській стрілці

Опис

Поблизу Азовського моря перебувати дуже багато унікальних за складом водойм і термальних джерел, особливо прекрасно виглядає рожеве озеро на Арабатській стрілці. Багато сюди приїжджають за гарними фотографіями, адже поєднання рожевої води і блакитного неба - фантастичний фон для фото. Крім того, на рожеве озеро варто приїхати, щоб поправити своє здоров'я. Воно відоме своїм високим вмістом солей і мінералів. Тут можна також приймати грязьові ванни і закупити сіль і рожеву ропу для догляду за тілом в домашніх умовах.

Користь від рожевого озера

Головна особливість цього природного водоймища полягає в перебуванні найменшої водорості дуналіелла Саліна, яка впливає на людський організм позитивно. У складі озера є понад тридцять видів каротиноїдів, висока концентрація солі, бета-каротин і інші мікроелементи.

Основні корисні властивості води в озері:

  1. Стимуляція імунної системи і антиоксидантну дію. Високий вміст бета-каротину сприяє утворенню епітелію, що вкриває слизові оболонки, органи дихання, травлення і сечостатевої системи. Бета-каротин надає омолоджуючу дію на організм.
  2. Профілактика онкологічних захворювань жіночих органів, грудей і дихальної системи.
  3. Позитивний вплив на шкіру на молекулярному рівні. Бета-каротин захищає шкірний покрив від вільних радикалів, збільшуючи стійкість до почервоніння і подразнень. Також завдяки його впливу шкіра швидше і краще загоряє.
  4. Лікування хвороб суглобів, пародонтозу, хронічних запалень носових пазух. За допомогою місцевої солі і рожевої ропи, можна ефективно лікувати ці захворювання. Для цього сіль потрібно розвести з водою в пропорціях 1: 4.

Місцева інфраструктура

В даний час тут практично відсутня розвинена інфраструктура. Єдине, що тут обладнано для туристів це парковка для машин і кілька кіосків, що продають сіль і ропу. Ще буває, місцеві люди торгують фруктами домашнього виробництва.

Зручності
Стоянка для автомобілів
Відео
Відгуки

Додати

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

💰 Сколько стоїть → Солоне рожеве озеро на Арабатській стрілці?

Подробиці цінової політики вказані за посиланням.

❓ Які умови?

Стоянка для автомобілів

☎️ Як зателефонувати?

Зателефонувати можна по телефону:

🏠 Де знаходиться → Солоне рожеве озеро на Арабатській стрілці?

Арабатська стрілка .

Розташування об'єкту на карті можна подивитися за посиланням.

📺 Чи можна подивитися відео про даний об'єкт?

Відео Солоне рожеве озеро на Арабатській стрілці можна подивитися за посиланням.

🤞 Відгуки про даний об'єкт?

Відгуки можна прочитати за посиланням.

КОНТАКТИ
  • Арабатська стрілка
  • ОБОВ'ЯЗКОВО СКАЖІТЬ, ЩО ТЕЛЕФОНУЙТЕ З САЙТУ kurort-azova.com.ua
КОРИСНО ЗНАТИ
  • Режим роботи: цілодобово
Поділіться з друзями