Відпочинок в Стрілецьке 2020, бази відпочинку - пансіонати, готелі

База відпочинку "Візит"

"Люкс", "Стандарт"
Стрілецьке. 50 років Перемоги, 72

База відпочинку "Райський Куточок"

"Люкс", "Стандарт", "Економ"
Стрілецьке. Берегова 27-А

Пансіонат "Диканька"

"Економ", "Котеджі"
Стрілецьке. Леніна 54

Пансіонат "Вояж"

"Люкс", "Стандарт"
Стрілецьке. Берегова 41-Д

Пансіонат "Валок"

"Люкс", "Стандарт"
Стрілецьке. 53-й кілометр Арабатської стрілки

Вілла "Олександра"

"Люкс", "Стандарт"
Стрілецьке. Берегова 9/5

Пансіонат "Алегро"

"Стандарт", "Економ"
Стрілецьке. Леніна 164

Пансіонат "Dolce Vita"

"Люкс", "Напівлюкс", "Стандарт", "Економ"
Стрілецьке. 50 років Перемоги 6

Відпочинок в Стрілецьке

Курортне селище Стрілкове знаходиться на півдні Херсонської області, на узбережжі Азовського моря. Відстань від Генічеська становить більш, ніж 35 кілометрів. Селище розташоване на території Арабатської стрілки. Тут проживає близько двох тисяч чоловік. Але в літній період кількість проживаючих значно збільшується. Оскільки ця місцевість найвіддаленіша від міста і промисловості, повітря чисте і пляжі мало заповнені. На узбережжі в основному розташовані великі бази відпочинку.

Особливості місцезнаходження

Завдяки дивовижному розташуванню село Стрілецьке є не тільки морським курортом, а й місцем для лікування і профілактики багатьох захворювань. З одного боку селища знаходиться Азовське море, з іншого - мінеральне озеро Сиваш. Тут актуальні процедури з лікувальними грязями. Азовське море має концентрацію солі 10-13%. На думку науковців дослідників, цей рівень найбільш відповідає людському організму. Відпочинок на Азовському морі максимально корисний. Погодні умови на Арабатській стрілці в цілому такі: повітря сухе з домішкою степових трав і морської солі, опадів трохи, температура варіюється від 20-28 градусів залежно від літнього місяця.

Житло в селі Стрілкове

Насправді вибір місця проживання великий і різноплановий. Особливо розширилися можливості за останні роки. На сьогоднішній день, в селі Стрілковому можна оселитися в приватному секторі, на базі відпочинку, в пансіонаті, окремому котеджі, віп-номері. Набувають популярності гостьові будинки. Безумовно, ціна залежить від якості і розширення послуг. На неї ж впливає і дистанція від моря. В першу чергу за співвідношенням ціни і комфорту варто розглядати житло на першій лінії від моря. Наприклад, пансіонат Сокіл і Дольче Віта, гостьовий будинок Мірада, бази відпочинку Прикарпатті та Геолог.

У пансіонаті Сокіл чистий і доглянутий пляж. Він відрізняється наявністю номерів для людей з обмеженими можливостями. Цілий приймають відпочиваючих в пансіонаті Дольче Віта і гостьовому будинку Мірада. Сюди можна приїхати в будь-яку пору для відпочинку на морі і в термальних джерелах. Вартість стандартного тримісного номера дорівнює 400 грн. Широкий вибір житла дозволяє провести відпочинок на морі, поблизу лікувального озера і термальних джерел бажаючим з різним доходом.

Стрілецьке

Про клімат і море

Клімат тут сприятливий для літнього відпочинку. Влітку середня температура коливається від 20 до 30 градусів тепла. Рівень опадів низький. Відпочиваючі заселяються на базах відпочинку з середини травня і до кінця вересня. Вода в морі прогрівається досить добре. При цьому вважається, що в Стрілковому море має велику глибину, ніж на Генгоркі або в Щасливцеве. Пляжі тут чисті з дрібним піском. На деяких базах є пункти для переодягання, тенісні корти і шезлонги. В цілому погодні умови прийнятні, але іноді буває поривчастий вітер, який піднімає пісок вгору.

Пам'ятки с. Стрілецьке

На території селища є лікувальне озеро невеликого розміру. Сюди приїжджають, щоб оздоровитися або вилікувати шкірні, серцево-судинні, жіночі, імунні та інші захворювання. Також в селищі є кілька гарячих джерел. Один з них корисний при захворюваннях опорно-рухової і нервової системи, шкірних покривів. Він багатий на йод і бром. Вода цього джерела піднімається з свердловини глибиною в півтора кілометра і має температуру близько 55 градусів. Крім того, тут є гліцериновий джерело з більш прохолодною водою, який корисний для шкіри. Головною особливістю села Стрілецьке вважається корисна і смачна вода зі свердловин і колодязів, завдяки їй тут росте вся культура.

Дізнатися більше - Стрілецьке на Вікіпедії