Відпочинок на азовському морі, чим він гарний
Відпочивати потрібно тільки в найкращих місцях. Для відпочинку нерідко люди вибирають теплу пору року або відправляються в жаркі краю, щоб погрітися в променях ласкавого сонця і скупатися в морі. Відпочинок на морі є не тільки приємним, але і надзвичайно корисним.
Кращі місця для відпочинку з дітьми на Азовському узбережжі
У Азовського моря є свій шарм. Воно найдрібніше, найтепліше і начебто привітне до людини. Протяжні у відкрите море на десятки кілометрів піщані мілини - Азовські коси, є улюбленим місцем для сімейного відпочинку і оздоровлення. Тутешні курорти володіють цілющою силою. Море, випаровуючись, насичує сухий степове повітря йодом і озоном.
Де відпочити з дітьми на Азовському морі
Відпустка на морі з дітьми - справа відповідальна, але іноді непередбачувана. Іноді - тому що батьки, які знають тонкощі вибору місця відпочинку, можуть врахувати максимум факторів, від яких залежить враження від поїздки на Азовське море і зробити правильний вибір на користь того чи іншого готелю або бази відпочинку.
Бирючий острів - унікальна частинка Азова
На західній околиці Азовського моря розташувалася невелика частина суші, яка носить назву коса Бирючий острів. Досить дивне на перший погляд поєднання слів можна легко пояснити. Дане місце розташоване в продовження відомої багатьом відпочиваючим Федотової коси.